Kolizja na Sulechowskiej w Zielonej Górze

11 marzec 2020
(2 głosów)
Kolizja na Sulechowskiej w Zielonej Górze Fot. ALERT Zielona Góra

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu. 

W środę, 11 marca, około godziny 17:20 na skrzyżowaniu ulicy Sulechowskiej ze Źródlaną doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych marki Renault Scenic oraz Seat

Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej oraz patrol policji. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach oraz zneutralizowali wycieki substancji ropopochodnych.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Ruch w kierunku Chynowa odbywa się jednym pasem. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.