Kompletnie pijany wszedł na rusztowanie katedry w Gorzowie (ZDJĘCIA)

12 marzec 2020
(2 głosów)
Autor: 
Kompletnie pijany wszedł na rusztowanie gorzowskiej katedry Fot. Stoją! Gorzów

Akcja straży pożarnej i policji w Gorzowie Wielkopolskim. Na sam szczyt rusztowania remontowanej katedry wdrapał się mężczyzna. 41-latek miał trzy promile alkoholu.

Wszystko wydarzyło się w środę, 12 marca. Około godziny 22:30 do gorzowskich służb wpłynęło nietypowe zgłoszenie. Po wysokim rusztowaniu rozstawionym przy katedrze chodził mężczyzna.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim oraz patrol policji. Służby potwierdziły zgłoszenie. Mężczyzna znajdował się na samym szczycie rusztowania.

Był kompletnie pijany

- Tak nieodpowiedzialne zachowanie mogło skutkować tragedią. Wystarczyłby mały błąd. Tym bardziej że w przypadku 41-latka o niego nie było trudno. Mężczyzna znajdował się pod bardzo silnym działaniem alkoholu. Po przeprowadzeniu badania okazało się, że miał niemal 3 promile w organizmie - informuje nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Mężczyzna został przetransportowany na konsultacje medyczną do szpitala. Później trafił już do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zostanie zwolniony do domu.

41-latek nie pozostanie bezkarny

- Jego zachowanie zakończy się karą finansową lub skierowaniem wniosku do Sądu. Nie powinien jednak narzekać. Może mówić o sporym szczęściu - dodaje nadkom. Maludy.

Warto dodać, że to nie pierwsze zdarzenie w tym miejscu. Ostatni przypadek miał miejsce miesiąc temu, kiedy nietrzeźwego i wulgarnego 40-latka z rusztowania ściągali gorzowscy strażacy.

Przeczytaj też: Policyjna obława na złodziei ciężarówek. Zatrzymano 32 i 60-latka (ZDJĘCIA, FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.