Tragedia. Samochód wpadł do rzeki. Cztery osoby nie żyją (ZDJĘCIA)

14 marzec 2020
(13 głosów)
Autor: 
Tragedia. Samochód wpadł do rzeki. Cztery osoby nie żyją Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Tragiczny wypadek na trasie Głusko - Stare Osieczno. Samochód osobowy wpadł do rzeki Drawa. Cztery osoby zginęły na miejscu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do strzeleckich służb w sobotę, 14 marca, nad ranem. Osoba zgłaszająca poinformowała o samochodzie, który leży w rzece Drawa. Wcześniej auto marki Ford Mondeo na łuku drogi przebiło bariery energochłonne.

Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej, kilka zespołów pogotowia oraz patrole policji. - W pojeździe znajdowały się cztery młode osoby. Strażacy wyciągnęli je na zewnątrz. Niestety ich życia nie udało się uratować - relacjonuje dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

- Policjanci, którzy pracują na miejscu, ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia - mówi mł. asp. Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji. W drodze jest również prokurator. Trasa Głusko - Stare Osieczno została zablokowana.

Przeczytaj też: Kontrole uczniów i wyciąganie konsekwencji przez dyrektorów. "To fake news!"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.