Niewybuch znaleziony w Jasieńcu pod Trzcielem. Na miejscu pracuje policja

14 marzec 2020
(3 głosów)
Niewybuch znaleziony w Jasieńcu pod Trzcielem. Na miejscu pracuje policja Redakcja/Zdjęcie poglądowe

W miejscowości Jasieniec pod Trzcielem znaleziono niewybuch. Na miejsce wezwany został patrol policji oraz saperski. Miejsce zostało zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

W sobotę, 14 marca, w miejscowości Jasieniec podczas prowadzonych prac ziemnych natrafiono na niewybuch. Na miejsce wezwany został patrol międzyrzeckiej policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wezwali patrol saperski. Jest to najprawdopodobniej pocisk artyleryjski.

Niewybuch znajduje się 100 metrów od Drogi Krajowej numer 92. Nikt nie został ewakuowany. Do czasu przyjazdu saperów miejsce będzie zabezpieczał patrol policji.


Czytaj także - Ograniczenie funkcjonowania centrów i galerii handlowych

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.