Potrącony pies utknął pod autem. Z pomocą przybyli strażacy z Kłodawy (ZDJĘCIA)

16 marzec 2020
(1 głos)
Autor: 
Potrącony pies utknął pod autem. Z pomocą przybyli strażacy Fot. OSP Kłodawa

Nietypowa interwencja ochotników z Kłodawy koło Gorzowa Wielkopolskiego. Wieczorem ratowali oni potrąconego psa, który został zaklinowany pod samochodem.

Wszystko wydarzyło się w niedzielny wieczór, 16 marca, o godzinie 19:15. Kierowca samochodu osobowego jadący przez Kłodawę potrącił psa wybiegającego na drogę. Zderzenie było na tyle niefortunne, że zwierzę zostało uwięzionie pod pojazdem.

Do akcji zaalarmowano strażaków z OSP Kłodawa. - Za pomocą poduszek pneumatycznych podnieśliśmy samochód i uwolniliśmy psa - relacjonują ochotnicy.

Pies był cały i zdrowy. Został przekazany właścicielowi.

Przeczytaj też: Sulechów: Koronawirus. Ratownicy na kwarantannie, izba przyjęć zamknięta

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.