Pożar pojazdów w zielonogórskim Kiełpinie

17 marzec 2020
(3 głosów)
Pożar pojazdów w zielonogórskim Kiełpinie Czytelnik Tomasz

Pożar w zielonogórskim Kiełpinie. Spłonęły dwa pojazdy. W akcji dwa zastępy straży pożarnej.

We wtorek, 17 marca, około godziny 16:30, mieszkańców zielonogórskiego Kiełpina zaniepokoił gęsty czarny dym wydobywający się z jednej z posesji. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Ochli. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że ogniem objęte są całkowicie dwa pojazdy. Strażacy przystąpili do akcji gaśniczej.

Już po kilku minutach sytuacja została opanowana. Na miejscu pracują już policjanci. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.