Wypadek w Czerwieńsku pod Zieloną Górą. Ranny motocyklista (ZDJĘCIA)

18 marzec 2020
(5 głosów)
Wypadek w Czerwieńsku pod Zieloną Górą Czytelnik

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku w Czerwieńsku pod Zieloną Górą. Motocykl zderzył się z osobówką.

Do zdarzenia doszło w środę, 18 marca, około godziny 10:30. Kierowca jednośladu jechał ulicą Zielonogórską w Czerwieńsku w kierunku miasta. Nagle wyjechał przed niego samochód osobowy. Motocyklista próbował nie doprowadzić do zderzenia, lecz było już za późno.

Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Przybył także zespół pogotowia, który zajął się motocyklistą. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Policjanci ustalają już wszystkie okoliczności zdarzenia. Na ul. Zielonogórskiej występują utrudnienia w ruchu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.