Ogromny pożar w Klenicy pod Sulechowem. W akcji 9 zastępów straży pożarnej! (ZDJĘCIA)

18 marzec 2020
(8 głosów)
Ogromny pożar w Klenicy pod Sulechowem. W akcji 9 zastępów straży pożarnej! Fot. OSP Klenica

Ogromny pożar budynku po byłej gorzeli w Klenicy pod Sulechowem. Z ogniem walczy 9 zastępów straży pożarnej. Pożar nie został jeszcze opanowany.

W środę, 18 marca, o godzinie 19:42, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku w miejscowości Klenica pod Sulechowem. Po wstępnym rozpoznaniu przeprowadzonym przez pierwsze zastępy okazało się, że pożar jest już w pełni rozwinięty i niezbędne są dodatkowe siły i środki.

Na miejscu pracuje już 6 zastępów gaśniczych oraz podnośnik hydrauliczny. Ogniem objęty jest budynek o wymiarach 10 na 20 metrów po byłej gorzelni. W drodze jest cysterna o pojemności 25 tysięcy litrów wody oraz oficer operacyjny.

W pożarze nikt nie został poszkodowany. Trwa akcja gaśnicza.

Fot. OSP Trzebiechów, Screen Fundacja Pałac Bojadła

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.