5 nowych przypadków zakażeń w Lubuskiem! Jedno z Zielonej Góry!

19 marzec 2020
(24 głosów)
5 nowych przypadków zakażeń w Lubuskiem! Redakcja

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 5 nowych zakażeń koronawirusem w Lubuskiem. Jedna z osób zakażonych jest z Zielonej Góry!

5 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w Lubuskiem, jeden z zakażonych jest z Zielonej Góry. Pacjenci to ludzie młodzi lub w średnim wieku. Wszyscy znajdują się w szpitalu w Zielonej Górze. - Kochani. Nie ma co kryć, mamy pierwszą osobę z Zielonej Góry, u której wynik na koronawirusa jest pozytywy. - podaje w mediach społecznościowych Janusz Kubicki, Prezydent Zielonej Góry.

Osoba ta czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów. - Nie ma powodu do paniki i obaw. Służby działają, wszystko jest pod pełną kontrolą, robimy co się da. - dodaje Kubicki. W Klinicznym Oddziale Zakaźnym Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze przebywa obecnie 8 osób z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem, oraz pacjent "zero" który jeszcze nie opuścił placówki.

Przeczytaj też: Miliony na walkę z koronawirusem w Lubuskiem

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.