Dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Lubuskiem!

22 marzec 2020
(9 głosów)
Dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Lubuskiem! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o dwóch nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Lubuskiem. 

Dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Lubuskiem. Obecnie w Lubuskiem przebywa 10 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem COVID-19. Pacjent "zero" został wyleczony i w piątek opuścił Kliniczny Oddział Zakaźny Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

Nowe potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą dwóch kobiet, mieszkanek powiatu zielonogórskiego oraz Zielonej Góry. - Są to kobiety w sile wieku, są w dobrym stanie. Pacjentki przebywają na Klinicznym Oddziale Zakaźnym Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. - podaje Aleksandra Chmielińska-Ciepły, Rzecznik Wojewody Lubuskiego.

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy bezpłatny system powiadamiania działający na platformie messenger dot. koronawirusa w Polsce. Kliknij tutaj, aby się zapisać!

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.