Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze

25 marzec 2020
(1 głos)
Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Na miejsce pracują służby ratownicze. 

W środę, 25 marca, około godziny 19:30 na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego, Zacisze i Wyszyńskiego w Zielonej Górze doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze w tym dwa zastępy straży pożarnej.

Nikt nie został ranny. Po zdarzeniu występują utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczność zdarzenia.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.