Świebodzin: Pijany 24-latek dewastował zaparkowane pojazdy

27 marzec 2020
(1 głos)
Świebodzin: Pijany 24-latek dewastował zaparkowane pojazdy Lubuska Policja

Ulicami Świebodzina spacerowało dwóch młodych, nietrzeźwych mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich zdewastował zaparkowane przy ulicy pojazdy. Powiadomieni o tym policjanci natychmiast zainterweniowali, by wandal odpowiedział, za zniszczenia jakich dokonał.

Dwóch młodych mężczyzn, którzy znajdowali się pod wpływem alkoholu postanowiło przejść się ulicami Świebodzina. W trakcie „spaceru” byli bardzo pobudzeni. Jeden z nich swoją agresję postanowił wyładować na zaparkowanych wzdłuż ulicy pojazdach. Kopnięciami wgniatał karoserię, wybijał szyby i niszczył lusterka. Zgłoszenie o powyższym zdarzeniu policjanci otrzymali około godziny 17. Skierowany na miejsce patrol szybko zlokalizował mężczyzn. Okazało się, że zniszczenia pojazdów dokonał 24-latek.

Mężczyzna został zatrzymany i odpowie teraz za swoje zachowanie. Za uszkodzenia pojazdów grozi mu kara pozbawienia wolności do pięciu lat. Oprócz zniszczenia samochodów, w tym przypadku należy potępić także zachowanie obu mężczyzn, którzy w czasie rozprzestrzeniania się epidemii, zamiast zostać w domu, zdecydowali się „pospacerować”.

Źródło: mł. asp. Marcin Ruciński, Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.