Pożar samochodu w Zielonej Górze. Ogień nadpalił też inne auta (ZDJĘCIA)

27 marzec 2020
(9 głosów)
Autor: 
Pożar samochodu w Zielonej Górze. Ogień nadpalił też inne auta Redakcja

Pożar samochodu na osiedlowym parkingu przy ul. Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Ogień przedostał się też na stojące obok auta, które zostały nadpalone.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w piątkowe popołudnie, 27 marca. Około godziny 16:00 kierowca osobowego Citroena jechał ulicą Zawadzkiego Zośki w kierunku ul. Zachodniej. Nagle auto zapaliło się podczas jazdy, a kierowca szybko zjechał z drogi na parking.

Pojazd bezskutecznie próbowano gasić przy użyciu gaśnicy. Pożar rozprzestrzeniał się jednak na tyle szybko, że w mgnieniu oka zajął całą osobówkę. Ponadto ogień przechodził na zaparkowane obok pojazdy marki Opel, Volkswagen i Nissan.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy sprawnie rozwinęli linię gaśniczą i przystąpili do akcji. Niestety Citroen nadaje się już tylko do kasacji.

Przeczytaj też: "Fura musi błyszczeć", czyli złamiemy kwarantannę. Teraz czeka ich surowa kara

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.