Śmierdząca sprawa w Przytocznej. Z ciężarówki wyciekły nieczystości do utylizacji!

27 marzec 2020
(2 głosów)
Śmierdząca sprawa w Przytocznej. Z ciężarówki wyciekły nieczystości do utylizacji! Fot. Przytoczna.info

Na Drodze Krajowej numer 24 w miejscowości Przytoczna z naczepy samochodu ciężarowego wyciekły nieczystości z oczyszczalni ścieków, które były transportowane do utylizacji. Na miejscu trwa usuwanie zagrożenia.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 27 marca, około godziny 16 na Drodze Krajowej numer 24 w miejscowości Przytoczna. Z naczepy samochodu ciężarowego marki Man doszło do wycieku nieczystości z oczyszczalni ścieków, które transportowane były do utylizacji. Na miejsce zadysponowano łącznie 7 zastępów straży pożarnej w tym Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemicznego z Gorzowa Wielkopolskiego.

Od kilku godzin trwają działania polegające na usunięciu nieczystości z drogi oraz chodnika. Na Drodze Krajowej numer 24 występują utrudnienia w ruchu. 

Fot. Przytoczna.info

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.