Międzyrzecz: Pijany 30-latek śmiertelnie potrącił motorowerzystę! 23-latek zginął na miejscu

28 marzec 2020
(19 głosów)
Międzyrzecz: Pijany 30-latek śmiertelnie potrącił motorowerzystę! 23-latek zginął na miejscu Lubuska Policja

Tragiczny wypadek z udziałem pijanego kierowcy w Międzyrzeczy. Zginął 23-letni kierowca motoroweru.

W sobotę, 28 marca, około godziny 12, służby ratownicze z Międzyrzecza otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na ulicy Winnica. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy zderzył się z motorowerem. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Sytuacja na miejscu okazała się tragiczna.

Kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra omijając zaparkowany na poboczu drogi pojazd, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym tym samym pasem motorowerzystą. Niestety kierujący jednośladem 23-latek zginął na miejscu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego Oplem, okazało się, że 30-letni mężczyzna ma 3,3 promila alkoholu!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.