Z siekierą na strażaków. Mężczyzna wypalał suche trawy!

28 marzec 2020
(4 głosów)
Z siekierą na strażaków. Mężczyzna wypalał suche trawy! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Mężczyzna groził siekierą strażakom z OSP w Tuplicach, którzy przyjechali gasić pożar suchych traw na nieużytkach. Na miejsce wezwana została policja.

Całą sytuację opisali na profili jednostki w mediach społecznościowych strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuplicach. W piątek, 27 marca, jednostka została zadysponowana do pożaru suchych traw na nieużytkach. Na miejscu okazało się, że pożar wymknął się spod kontroli wypalającego trawę na jednej z posesji i przeniósł się poza jej teren.

Mężczyzna, który znajdował się najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu nie był zadowolony z wizyty straży pożarnej. Padły niecenzuralne słowa pod adresem druhów z OSP. - Zniecierpliwiony mieszkaniec w pewnej chwili oddalił się i wrócił jak się okazało już z siekierą grożąc strażakom gaszącym pożar poza posesją. - relacjonują strażacy OSP Tuplice w mediach społecznościowych.

Strażacy zdołali odebrać agresywnemu mężczyźnie siekierę oraz dokończyć działania gaśnicze. Na miejsce wezwany został patrol policji. Zarówno strażakom jak i mężczyźnie nic się nie stało. - Strażak wyjeżdża do niby prostego zdarzenia a skończyć się może to całkiem nie ciekawie. - podsumowują strażacy.

Relacje z całego zdarzenia znajdą państwo na profilu jednostki OSP Tuplice w mediach społecznościowych:

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.