Pożar cysterny z gazem na S3. W akcji 11 zastępów straży pożarnej!

30 marzec 2020
(2 głosów)
Pożar cysterny z gazem na S3. W akcji 11 zastępów straży pożarnej! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Na trasie S3 doszło do pożaru samochodu ciężarowego przewożącego skroplony gaz. Na miejscu pracuje 11 zastępów straży pożarnej. Droga jest zablokowana!

W poniedziałek, 30 marca, około godziny 11:20 doszło do pożaru ciągnika siodłowego przewożącego cysternę ze skroplonym gazem. Pojazd zapalił się na wysokości miejscowości Kaława, na pasie trasy S3 w kierunku Zielonej Góry. Na miejsce zadysponowanych zostało łącznie 11 zastępów straży pożarnej.

Strażacy błyskawicznie ugasili płonący ciągnik siodłowy, trwa teraz schładzanie cysterny. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowany, zaś w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego odbywa się jednym pasem. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 16

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.