Pchał zepsuty samochód na S3. Został śmiertelnie potrącony

31 marzec 2020
(1 głos)
Pchał zepsuty samochód na S3. Został śmiertelnie potrącony Redakcja/Zdjęcie poglądowe

We wtorek w nocy na trasie S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Pas w kierunku Zielonej Góry był zablokowany na czas działania służb.

We wtorek, około godziny 3 w nocy, służby ratownicze z powiatu gorzowskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące potrącenia pieszego przez samochód ciężarowy na 75 kilometrze trasy S3 tuż za MOP Marwice.

- Trasą S3 ze Szczecina do Międzyrzecza pięć osób wracało samochodem marki Rover. Na 75 kilometrze drogi ekspresowej samochód się zepsuł, więc trzy osoby poszły na pobliską stację paliw. Dwóch pozostałych mężczyzn postanowiło, że zepchną samochód na pobocze. W tym momencie samochód ciężarowy, który omijał uszkodzony pojazd potrącił 37-letniego mężczyznę, który zginął na miejscu – mówi dla portalu gorzowianin.com, Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na miejscu pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Pas w kierunku Zielonej Góry został odblokowany po godzinie 6:30.

Źrodło: Gorzowianin.com 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.