Zielona Góra: Wybuch piecyka gazowego w jednym z bloków przy ulicy Wiśniowej!

31 marzec 2020
(2 głosów)
Zielona Góra: Wybuch piecyka gazowego w jednym z bloków przy ulicy Wiśniowej! Redakcja

W jednym z bloków przy ulicy Wiśniowej w Zielonej Górze doszło do wybuchu piecyka gazowego. Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej!

We wtorek, 31 marca, około godziny 14:40, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące wybuchu gazu w jednym z bloków przy ulicy Wiśniowej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej, dwa patrole policji oraz pogotowie gazowe.

Po rozpoznaniu okazało się, że doszło do wybuchu piecyka gazowego w jednym z mieszkań na drugim piętrze. Siła wybuchu wybiła okna w pomieszczeniu. - Sytuacja została błyskawicznie opanowana przez strażaków. Nikomu nic się nie stało. - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze.


Czytaj również - Jechał wężykiem mając 3 promile. Obywatelsko zatrzymał go Pan Arkadiusz!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.