Pies zaklinował się w płocie. Pomogli strażacy z Witnicy (ZDJĘCIA)

01 kwiecień 2020
(4 głosów)
Autor: 
Pies zaklinował się w płocie. Pomogli strażacy z Witnicy Fot. OSP Witnica

Próbował wyjść sam, ale bez skutku. Na pomoc przybyli strażacy, którzy sprawnie uwolnili psa zaklinowanego w betonowym płocie.

Pies włożył głowę w otwór w płocie jednej z posesji przy ulicy Osiedle Południowe w Witnicy. Zwierzę zaklinowało się między przęsłami i nie mogło jej wyciągnąć. Świadkowie powiadomili o wszystkim strażaków.

Na miejsce wysłano zastęp miejscowych ochotników. Na szczęście czworonoga udało się szybko oswobodzić z uwięzi. Gdyby nie szybka reakcja świadków, przyduszony pies mógłby spędzić tak nawet wiele godzin.

Fot. OSP Witnica

Przeczytaj też: Straż miejska i gminna przechodzi pod pod zwierzchnictwo policji. Ulice patroluje też wojsko

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.