Potrącenie rowerzystki w Krośnie Odrzańskim

04 kwiecień 2020
(1 głos)
Potrącenie rowerzystki w Krośnie Odrzańskim Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy potrącił rowerzystkę na ulicy Wakacyjnej w Krośnie Odrzańskim. Na miejscu pracują służby.

W sobotę, 4 kwietnia, około godziny 14, na ulicy Wakacyjnej w Krośnie Odrzańskim doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. Na miejsce zadysponowany został Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji. Ranna kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

- Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. - mówi podkom. Justyna Kulka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.


 Czytaj także - Pożar stacji benzynowej w Wilkanowie pod Zieloną Górą. To podpalenie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.