Agresor przebijał opony w autach. Po zatrzymaniu wołał o pomoc... mamę (FILM)

04 kwiecień 2020
(2 głosów)
Autor: 
Gorzów: Przebijał opony w autach. Po zatrzymaniu wołał o pomoc... mamę Fot. Ola

Był bardzo agresywny i niszczył zaparkowane samochody. Młody mężczyzna z Gorzowa Wielkopolskiego został już zatrzymany. Szybko okazało się, że jest poszukiwany.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 4 kwietnia, przed godziną 17:00. 32-letni mężczyzna przebijał opony w samochodach zaparkowanych na parkingu przy rondzie Górczyńskim. Jednocześnie był on zaczepny w stosunku do mijających go osób.

Dziwnie zachowanie mężczyzny wzbudziło zainteresowanie przejeżdżającego obok patrolu. - Interwencje podjęli funkcjonariusze policji wspólnie z żołnierzem Wojska Obrony Terytorialnej. Na miejsce wezwano też dodatkowe patrole z uwagi na bardzo agresywne zachowanie mężczyzny - relacjonuje sierż. szt. Mateusz Sławek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Był poszukiwany, po zatrzymaniu wołał o pomoc

Mundurowym sprawnie udało się zakuć agresora w kajdanki. Kiedy wiedział, że nie jest w stanie już nic zrobić, zaczął głośno wołać o pomoc... swoją mamę. Po drodze zwyzywał też funkcjonariuszy. "Debilu" czy "skur***nie" to nie jedyne z wielu obelg kierowanych w stronę policjantów.

Po przetransportowaniu na komendę okazało się, że 32-latek jest poszukiwany do odbycia 3-miesięcznej kary pozbawienia wolności. - Z pewnością nie uniknie też kary za dzisiejsze przewinienia - dodaje sierż. szt. Sławek.

Przeczytaj też: Pożar stacji benzynowej w Wilkanowie pod Zieloną Górą. To podpalenie (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.