Wypadek na krajowej "22". Ciężarówka wylądowała w rowie, by nie zderzyć się z osobówką (ZDJĘCIA)

11 kwiecień 2020
(11 głosów)
Autor: 
Wypadek na krajowej "22" pod Gorzowem Fot. OSP Deszczno

Wypadek na drodze krajowej nr 22 pod Gorzowem Wielkopolskim. Kierowca ciężarówki chcąc uniknąć czołowego zdarzenia z osobówką, wjechał do rowu. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do gorzowskich służb w niedzielny poranek, 11 kwietnia. Kierujący samochodem ciężarowym jechał krajową "22" w kierunku Gorzowa. Na łuku drogi w pobliżu Kiełpina przed zestaw wyjechała osobówka.

Mężczyzna za wszelką cenę chciał uniknąć czołówki, więc zdecydował się, aby wjechać do rowu. Dzięki temu ciężarówka uderzyła jedynie w bok osobowego Forda. Podczas zjazdu zestaw przewrócił się na bok.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Przybył także patrol policji. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierowca Forda. Mężczyzna przejdzie w nim wszystkie szczegółowe badania.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci.

Przeczytaj też: Pożar kurnika pod Gorzowem. Około 20 tysięcy kurczaków spłonęło żywcem (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.