Swarzynice: Osobówka wypadła z drogi i przewróciła się na bok

24 kwiecień 2020
(1 głos)
Swarzynice: Osobówka wypadła z drogi i przewróciła się na bok

Samochód osobowy wypadł z drogi i przewrócił się na bok w miejscowości Swarzynice.  Pojazdem podróżowały dwie osoby. 

W piątek, 24 kwietnia, około godziny 21:40, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w miejscowości Swarzynice. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej oraz dwa patrole policji.

Dwie osoby podróżujące samochodem zdołały opuścić pojazd o własnych siłach jeszcze przed przyjazdem służb. Nikt nie został ranny. Przyczyny zdarzenia ustala policja.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.