Pożar w Kożuchowie. Spłonęły dwa budynki gospodarcze

26 kwiecień 2020
(1 głos)
Autor: 
Pożar w Kożuchowie. Spłonęły dwa budynki gospodarcze Redakcja

Cztery zastępy straży pożarnej walczyły z pożarem dwóch budynków w Kożuchowie koło Nowej Soli. Ogień całkowicie strawił obiekty.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego nowosolskich strażaków w niedzielne popołudnie, 26 kwietnia, około godziny 14:00. W ogniu stanęły dwa budynki gospodarcze przy ulicy Lisiej w Kożuchowie.

Na miejscu pracował zastęp straży pożarnej z Nowej Soli oraz trzy samochody z jednostek OSP w Kożuchowie i Studzieńcu. Przybył także patrol policji. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Budynki spłonęły całkowicie

- W wyniku pożaru spłonęła altana z narzędziami ogrodniczymi oraz budynek, w którym składowano drewno na opał. Nikt nie został poszkodowany - relacjonuje st. kpt. Tomasz Duber, rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Nowej Soli.

Działania strażaków zakończyły się jeszcze przed godziną 15:00. Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana.

Przeczytaj też: Strażacy z Trzebiechowa wzięli sprawy w swoje ręce. Szyją i rozdają maseczki (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.