Akcja poszukiwawcza 55-latki w Gorzowie. W użyciu psy tropiące i dron (FILM, ZDJĘCIA)

27 kwiecień 2020
(3 głosów)
Autor: 
Akcja poszukiwawcza 55-latki w Gorzowie. W użyciu psy tropiące i dron Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Lubuscy policjanci wspólnie ze strażakami i żołnierzami poszukują zaginionej 55-letniej Jolanty Hawełki. Od wczoraj nikt nie miał z kobietą żadnego kontaktu. Do akcji używany jest m.in. specjalistyczny dron.

Kobieta ostatni raz była widziana w niedzielę, 26 kwietnia. Od tego momentu z 55-letnią mieszkanką Gorzowa Wielkopolskiego nie ma żadnego kontaktu i nie jest znane miejsce jej pobytu.

Dziś od samego rana akcję poszukiwawczą prowadzą policjanci z oddziałów prewencji stacjonujący w Gorzowie i Zielonej Górze. Funkcjonariusze przeczesują wszystkie lasy i pola niedaleko okolic byłego poligonu wojskowego. Ponadto mundurowych wspomagają psy tropiące oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy quadami sprawdzają tereny zielone.

Na miejsce poszukiwań udała się także Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP "Jarogniewice" w Zielonej Górze. Strażacy-ochotnicy prowadzą poszukiwania z powietrza przy użyciu drona z kamerą termowizyjną. Wszystkim zależy na jak najszybszym odnalezieniu kobiety.

- Wszystkie osoby, które posiadają informacje, gdzie może przebywać zaginiona, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gorzowie, dzwoniąc na numer alarmowy 112 - apeluje podkom. Maciej Kimet z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona. Więcej informacji: "Służby odnalazły 55-letnią mieszkankę Gorzowa. Kobieta trafiła do szpitala"

Przeczytaj też: Lubsko: Policyjny pościg za 18-latkiem bez prawa jazdy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.