Służby odnalazły 55-letnią mieszkankę Gorzowa. Kobieta trafiła do szpitala (FILM, ZDJĘCIA)

27 kwiecień 2020
(3 głosów)
Autor: 
Służby odnalazły 55-letnią mieszkankę Gorzowa. Kobieta trafiła do szpitala Fot. KWP Gorzów Wlkp.

Dzięki sprawnym działaniom i połączonym siłom policji, straży pożarnej i wojska udało się odnaleźć kobietę, której od rana poszukiwano w Gorzowie Wielkopolskim. 55-latka trafiła do szpitala.

Od poniedziałkowego poranka, 27 kwietnia, policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji stacjonujący w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze poszukiwali 55-letniej kobiety. Mundurowi wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i strażaków-ochotników z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Jarogniewic przeczesywali tereny byłego poligonu.

Po godzinie 19:00 kobieta została odnalezniona w pobliżu ulicy Brukselskiej przy osiedlu Europejskim. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, na 55-latkę natknął się zespół pieszy ochotników z zielonogórskich Jarogniewic.

Kobieta była nieprzytomna i w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Przeczytaj też: Pol'and'Rock Festiwal 2020 odwołany. Owsiak: dziś mamy rozdarte serce

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.