Cibórz: Osobówka wypadł z drogi. Ranne dwie młode osoby!

28 kwiecień 2020
(0 głosów)
Cibórz: Osobówka wypadł z drogi. Ranne dwie młode osoby! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy wypadł z drogi przed miejscowością Cibórz. Na miejscu pracowały służby ratownicze. Dwie młode osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

We wtorek, 28 kwietnia, około godziny 18, służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego otrzymały informację o wypadku na trasie Cibórz - Skąpe. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Volkswagen Polo wypadł z drogi. Pojazdem podróżowały dwie młode osoby. Poszkodowani z obrażeniami niezagrażającymi życiu trafili do szpitala, gdzie przechodzą szczegółowe badania. 

- Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. - podaje mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Policjanci czekają na obrażenia osób poszkodowanych, wtedy będzie wiadomo czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, czy wypadek.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.