Czerwieńsk: Nieznani sprawcy wysadzili bankomat! Siła wybuchu była ogromna!

29 kwiecień 2020
(13 głosów)
Czerwieńsk: Nieznani sprawcy wysadzili bankomat! Siła wybuchu była ogromna! Fot. Dominik Brzezicki

Kolejna zuchwała próba kradzieży pieniędzy z bankomatu poprzez jego wysadzenie miała miejsce dziś w nocy w Czerwieńsku. Siła wybuchu uszkodziła pobliski sklep!

W środę, 29 kwietnia, około godziny 3 w nocy doszło do wybuchu bankomatu znajdującego się w Czerwieńsku przy ulicy Zielonogórskiej. Na miejsce zadysponowana została straż pożarna oraz policja. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz całkowicie zablokowali ulicę Zielonogórską. Policjanci ustalają wszystkie szczegóły. Obecnie nie wiadomo, czy złodziejom udało się dostać do kasetki z pieniędzmi oraz ewentualnie jaka ich ilość została skradziona.

Siła wybuchu była duża, poważnie zniszczony został znajdujący się obok bankomatu sklep. Uszkodzone zostały również zaparkowane w pobliżu pojazdy. Części od samej maszyny do wypłacania gotówki są rozrzucone na kilkanaście metrów od wybuchu. Na miejscu zdarzenia prawdopodobnie przez kilka kolejnych godzin trwały będą czynności policji. Obecnie całkowicie zablokowana dla ruchu jest ulica Zielonogórska, nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

Nie jest to pierwsze tego typu zdarzenie w Czerwieńsku. Bankomaty wysadzane były tu już grudniu 2017 oraz styczniu 2019 roku. 

Fot. Dominik Brzezicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.