Doszło do potrącenia policjanta, sprawcy uciekli. Ruszyła wielka obława!

07 maj 2020
(1 głos)
Doszło do potrącenia policjanta, sprawcy uciekli. Ruszyła wielka obława! Gorzowianin.com

Wczoraj w nocy doszło do potrącenia policjanta w Gorzowie Wielkopolskim. Sprawcy zdołali uciec, ruszyła wielka obława. 

W środę, 7 maja, około godziny 20, przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Gorzowie Wielkopolskim policjanci kryminalni kontrolowali dwóch mężczyzn w samochodzie marki Audi S5. Czynności były prowadzone pod kątem kradzieży katalizatorów. Niespodziewanie kierujący Audi S5 gwałtownie ruszył potrącając i przygniatając policjanta do radiowozu. Mężczyznom udało się uciec.

- Został ogłoszony alarm dla jednostki Wojewódzkiej oraz Miejskiej. - podaje sierż. szt. Matusz Sławek z Zespołu Prasowego KWP w Gorzowie Wielkopolskim. Ruszyła obława za sprawcami potrącenia, w trzydzieści minut od zdarzenia policjanci dotarli do porzuconego Audi przy alei 11 Listopada w Gorzowie Wielkopolskim. 

Około godziny 22 w Krośnie Odrzańskim doszło do zatrzymania jednego ze sprawców zdarzenia. To 27-letni mężczyzna, który był pasażerem pojazdu. O godzinie 1:30 policjanci zatrzymali drugiego ze sprawców. 23-letni kierowca znajdował się przy ulicy Kostrzyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim.

Obecnie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo. Potrącony policjant po zdarzeniu trafił do szpitala, jego życiu i zdrowi nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.