39-latek miał w domu marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy

11 maj 2020
(1 głos)
39-latek miał w domu marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy Lubuska Policja

Policjanci ze Słubic zwalczając przygraniczną przestępczość narkotykową ujawnili w domu jednego z mieszkańców powiatu słubickiego środki odurzające. Marihuana, amfetamina i tabletki ekstazy zostały zabezpieczone do badań.

Kryminalni ze Słubic w wyniku czynności operacyjnych ustalili, że na terenie jednej z miejscowości w powiecie słubickim mogą być przechowywane środki odurzające. Pogłębienie tej wiedzy pozwoliło na precyzyjne ustalenia dotyczące miejsca przechowywania narkotyków oraz osoby za to odpowiedzialnej. Policjanci przygotowywali się zatem do realizacji.

W środę, 6 maja, kryminalni zapukali do drzwi jednego z domów na terenie powiatu. W mieszkaniu należącym do 39-letniego mężczyzny funkcjonariusze znaleźli środki odurzające oraz narzędzia służące do ich przetwarzania. Na miejscu policjanci zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy. Mężczyzna został zatrzymany celem przeprowadzenia czynności procesowych.

39-latek usłyszał zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, do których się przyznał. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Źródło: podkom. Magdalena Jankowska, Komenda Powiatowa Policji w Słubicach

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.