Ciężarówka z drewnem wypadła z drogi na DK27 w pobliżu miejscowości Piaski

11 maj 2020
(1 głos)
Ciężarówka z drewnem wypadła z drogi na DK27 w pobliżu miejscowości Piaski Fot. Wojtek

Samochód ciężarowy przewożący drewno wypadł z jezdni na Drodze Krajowej numer 27 w pobliżu miejscowości Piaski. Na miejscu pracuje patrol policji. 

W poniedziałek, 11 maja, około godziny 15:30 doszło do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego przewożącego drewno. Kierujący pojazdem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu. Na miejsce zdarzenia zadysponowany został patrol policji. Nikt nie został ranny. 

Na wysokości miejscowości Piaski występują utrudnienia w ruchu, droga na czas wyciągania pojazdu może być też czasowo zamknięta.

Czytaj także - Płonąca śmieciarka przyjechała do strażaków z Santocka 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.