Bogdaniec: Osobówka uderzyła w drzewo. Ranne cztery osoby, w tym dwójka dzieci (ZDJĘCIA)

11 maj 2020
(1 głos)
Autor: 
Osobówka uderzyła w drzewo. Ranne cztery osoby, w tym dwójka dzieci Fot. OSP Bogdaniec

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku w Bogdańcu koło Gorzowa Wielkopolskiego. Na prostej drodze osobówka zjechała z trasy i uderzyła w drzewo.

Do wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór, 11 maja. Około godziny 21:00 na ulicy Mickiewicza w Bogdańcu kierowca samochodu osobowego marki Honda wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej i patrole z gorzowskiej drogówki. Przybyło także kilka zespołów pogotowia. Łącznie w wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby dorosłe oraz dwójka dzieci.

Wszystkie okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Droga była zablokowana przez blisko godzinę.

Przeczytaj też: Płonąca śmieciarka przyjechała do strażaków z Santocka (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.