Krosno Odrz.: Kobieta była tak pijana, że pomyliła wjazd na stację paliw z prywatną posesją...

12 maj 2020
(1 głos)
Krosno Odrz.: Kobieta była tak pijana, że pomyliła wjazd na stację paliw z prywatną posesją... KPP Krosno Odrzańskie

Pijana 44-latka pomyliła wjazd na stację paliw i wjechała na teren prywatnej posesji. Próbując odjechać wjechała w krzewy i uszkodziła słupek.

W niedzielę, 10 maja, kobieta wraz z pasażerem wybrała się na stację paliw. Niestety kierująca była tak pijana, że pomyliła wjazdy i wjechała na teren prywatnej posesji. Zapewne nie spotkałby się to z żadną negatywną reakcją, gdyby nie fakt, iż kobieta podczas próby wyjazdu wjechała w krzewy i uszkodziła słupek. Całe zdarzenie zauważył właściciel posesji, mężczyzna otworzył drzwi od samochodu, a następnie wyczuwając woń alkoholu od kierującej - zabrał kluczki od auta.

Na miejsce wezwano policję. Przybyły na miejsce patrol ruchu drogowego sprawdził stan trzeźwości kobiety. Okazało się, że ma trzy promile alkoholu w organizmie. 44-latka odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz za prowadzenie pojazdu bez wymaganych dokumentów. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2, zakaz kierowania pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata oraz świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz pomocy Postpenitencjarnej w wysokości od 5 do 60 tys. złotych.

Źródło: podkom. Justyna Kulka, Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.