Nastoletni rowerzysta potrącony na pasach w Zielonej Górze

12 maj 2020
(0 głosów)
Nastoletni rowerzysta potrącony na pasach w Zielonej Górze Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy potrącił rowerzystę na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Nastolatek trafił do szpitala.

We wtorek, 12 maja, około godziny 15 na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Gorzowskiej doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy marki Volkswagen Passat. Na miejsce wezwany został patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Nastolatek trafił do szpitala, gdzie przeszedł szczegółowe badania. 

Na szczęście młodemu rowerzyście nic poważnego się nie stało a całe zdarzenie zakwalifikowane zostanie jako kolizja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.