Pompował oponę, doszło do wystrzału. Ranny mężczyzna trafił do szpitala

12 maj 2020
(4 głosów)
Pompował oponę, doszło do wystrzału. Ranny mężczyzna trafił do szpitala Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Pompował oponę, niespodziewanie doszło do jej wystrzału. Ranny mężczyzna trafił śmigłowcem LPR do szpitala.

We wtorek, kilka minut przed godziny 8 rano, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krośnie Odrzańskim otrzymał zgłoszenie dotyczące wystrzału opony w miejscowości Czetowice. W wyniku wystrzału poszkodowana została jedna osoba. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry-Przylepu.

Do zdarzenia doszło na prywatnej posesji w miejscowości Czetowice. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, podczas pompowania opony w ciągniku rolniczym doszło do jej wystrzału, w wyniku którego poszkodowany został mężczyzna. Ranny, z urazem ręki został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.