Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w dawnej wieży ciśnień (ZDJĘCIA)

12 maj 2020
(2 głosów)
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w dawnej wieży ciśnień Redakcja

Trzy zastępy straży pożarnej wysłano do pożaru przy ulicy Kordiana w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w dawnej wieży ciśnień.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków we wtorek, 12 maja, po godzinie 21:20. Z budynku wieży ciśnień przy ul. Kordiana w Zielonej Górze wydobywało się duże zadymienie.

Na miejsce przybyły dwa zastępy gaśnicze oraz drabina mechaniczna z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne udali się do środka i sprawnie opanowali sytuację.

W środku prawdopodobnie płonęły śmieci. Strażacy zakończyli działania jeszcze przed godziną 22:00.

Przeczytaj też: Płonąca śmieciarka przyjechała do strażaków z Santocka (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.