Chłopiec z Gorzowa maltretował kota. Filmiki wrzucał do internetu

14 maj 2020
(7 głosów)
Chłopiec z Gorzowa maltretował kota. Filmiki wrzucał do internetu Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt/TikTok

Chłopiec z Gorzowa Wielkopolskiego wrzucał do sieci nagrania, na których maltretuje kota. Sprawą zajęła się policja oraz Fundacja Obrony Praw Zwierząt Anaconda. Kotka jest już bezpieczna.

Kilka dni temu do sieci trafiły nagrania, na których widać jak mały chłopiec maltretuje kota dusząc go i bijąc. Materiały błyskawicznie obiegły internet. Sprawą zainteresowała się Fundacja Obrony Praw Zwierząt Anaconda oraz policja. Okazało się, że chłopiec założył fikcyjne konto w internecie, z informacji w nim zawartych wynikało, że urodził się w 1905 roku, mieszka w Warszawie oraz studiuje na Politechnice Śląskiej. Szybko okazało się, że w internecie ciężko jest być anonimowym. Błyskawicznie ustalono adres chłopca. Okazało się, że jest to mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego.

Pod ustalonym adresem lubuscy policjanci przeprowadzili interwencję, w której uczestniczył inspektor fundacji Anaconda. - Młoda, przerażona koteczka z maluszkami jest zabezpieczona w naszym fundacyjnym domu tymczasowym. - piszą w poście na portalu społecznościowym wolontariusze z Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt. W domu nie było też innych zwierząt.

Policjanci wspólnie z inspektorem fundacji Anaconda przeprowadzili rozmowę z chłopcem oraz jego matką. 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.