Tragedia na drodze. Samochód uderzył w drzewo i dachował. Zginęły 3 młode osoby!

18 maj 2020
(4 głosów)
Tragedia na drodze. Samochód uderzył w drzewo i dachował. Zginęły 3 młode osoby! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Tragiczny wypadek w pobliżu miejscowości Górzyca w powiecie słubickim. Samochód uderzył w drzewo i dachował, zginęły trzy młode osoby.

W poniedziałek, 18 maja, około godziny 5:32, służby ratownicze z powiatu słubickiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu osobowego na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Górzyca w kierunku na Żabice. Sytuacja na miejscu zdarzenia była dramatyczna. 

- Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący Fordem nie opanował auta, zjechał na lewy pas, uderzył w drzewo i betonowy murek. Śmierć poniosły trzy młode osoby. - podaje nadkom. Marcin Maludy, Rzecznik Prasowy KWP w Gorzowie Wielkopolskim.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie okoliczności tragicznego wypadku. Droga na odcinku Górzyca - Żabice jest przejezdna.


Czytaj także - Groźny pożar lasu w Dobrosułowie pod Krosnem Odrzańskim!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.