Wypadek w Zielonej Górze. Samochód wpadł do lasu. Poszkodowany kierowca (ZDJĘCIA)

19 maj 2020
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Samochód wpadł do lasu Redakcja

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku w pobliżu zielonogórskiego Zatonia. Osobówka wypadła z trasy i wleciała do przydrożnego lasu.

Do wypadku doszło we wtorkowe popołudnie, 19 maja, około godziny 16:15. 19-letni kierujący samochodem osobowym marki Mazda jechał drogą od Zatonia w kierunku centrum miasta. Za jednym z zakrętów prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem.

Auto przeleciało przez ścieżkę rowerową wprost do lasu, gdzie zatrzymało się po około 5 metrach. W tym momencie na drodze dla rowerów znajdowało się dwoje rowerzystów. Na szczęście osobówka ominęła jednoślady.

Poszkodowany kierowca

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej oraz kilka patroli policji. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 19-letni kierowca samochodu. Do czasu przyjazdu zespołu pogotowia kwalifikowanej pomocy medycznej udzielali mu strażacy.

Służby zablokowały pas ruchu w kierunku Zatonia. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci.

Przeczytaj też: Pracownik urzędu gminy w Trzebiechowie handlował narkotykami. "Miejscowy diler i plantator" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.