Strażacy ze Świebodzina ratowali sarnę, która utknęła w metalowym ogrodzeniu

20 maj 2020
(1 głos)
Strażacy ze Świebodzina ratowali sarnę, która utknęła w metalowym ogrodzeniu KP PSP Świebodzin

Strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Świebodzinie ratowali uwięzioną w metalowym ogrodzeniu sarnę. 

We wtorek, 19 maja, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Świebodzinie wpłynęło zgłoszenie dotyczące uwięzionej sarny. Do zgłoszenia został zadysponowany jeden zastęp z JRG Świebodzin. Po dojeździe zastępu na miejsce zdarzenia strażacy przystąpili do uwolnienia sarny, która dostała się na teren Szkoły Podstawowej nr 3 w Świebodzinie i podczas próby ucieczki utknęła w metalowym ogrodzeniu.

Działania zastępu polegały na rozchyleniu metalowych prętów ogrodzenia, które umożliwiło oswobodzenie nóg zakleszczonego zwierzęcia. Spłoszona sarna uciekła w miejskie tereny zielone przy szkole podstawowej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.