Łabędź utknął w zalewie. Z pomocą przyszli strażacy z Czerwieńska!

20 maj 2020
(1 głos)
Łabędź utknął w zalewie. Z pomocą przyszli strażacy z Czerwieńska! Fot. Dominik Brzezicki

Łabędź utknął w betonowym okręgu służącym do spustu wody na terenie Zalewu w Czerwieńsku. Z pomocą przyszli strażacy z OSP w Czerwieńsku. 

W środę, 20 maja, do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące łabędzia, który utknął w betonowym okręgu służącym do spustu wody na terenie Zalewu w Czerwieńsku. Na miejsce zadysponowany został zastęp straży pożarnej z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwieńsku.

Ochotnicy pomogli zwierzęciu wydostać się z opresji. Działania trwały pół godziny. 

Fot. Dominik Brzezicki

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.