Koń topił się w korycie starej rzeki. Z pomocą przyszli strażacy

21 maj 2020
(1 głos)
Koń topił się w korycie starej rzeki. Z pomocą przyszli strażacy OSP Santok

Strażacy ochotnicy z Santoka zostali zadysponowani do topiącego się konia w starym korycie rzeki Warty. Akcja ratunkowa trwała dwie godziny, zwierzę udało się uratować.

W środę, 20 maja, około godziny 19:40 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Santoku zostali zadysponowani do topiącego się konia. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że koń wpadł do wody w starym korycie rzeki Warty. Akcja ratunkowa trwała dwie godziny. W działania zaangażowany był ciągnik rolniczy, przy pomocy którego zwierzę udało się wydostać na brzeg.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.