Wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Droga zablokowana!

21 maj 2020
(3 głosów)
Wypadek na trasie S3 pod Świebodzinem. Droga zablokowana! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na trasie S3 pod Świebodzinem. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowany. Policja wprowadziła objazdy.

W czwartek, 21 maja, około godziny 14:20, służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na trasie S3 w pobliżu miejscowości Jordanowo. Po rozpoznaniu okazało się, że kierujący samochodem osobowym marki Citroen Xsara Picasso z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w bariery energochłonne. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie przechodzi obecnie szczegółowe badania. 

Policjanci wyznaczyli objazd dla kierowców jadących od Międzyrzecza w kierunku Zielonej Góry. Pojazdy kierowane są na tzw. starą trójkę. Ruch w kierunku Gorzowa odbywa się bez utrudnień. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.