Wypadek w Kargowej. Zderzyły się cztery auta. Dwie osoby w szpitalu

22 maj 2020
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek w Kargowej. Zderzyły się cztery auta. Dwie osoby w szpitalu Redakcja/archiwum

Groźne zdarzenie w Kargowej koło Sulechowa. Na odcinku drogi krajowej nr 32 zderzyły się cztery samochody osobowe. Do szpitala trafiły dwie osoby, w tym małe dziecko.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w piątek, 22 maja, około godziny 12:30. Na ulicy Wolsztyńskiej w Kargowej zderzyły się cztery pojazdy - Mercedes, Honda, Toyota oraz Volkswagen.

Na miejsce przyjechały cztery zastępy straży pożarnej oraz dwa zespoły pogotowia. Dojechało także kilka patroli policji. Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy i rozlane płyny eksploatacyjne, natomiast ekipy karetek przebadały pięć osób, które brały udział w zdarzeniu. Ostatecznie do szpitala trafił dorosły mężczyzna oraz małe dziecko.

Droga krajowa nr 32 była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się już wahadłowo. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 15:00.

Przeczytaj też: Skakali po samochodach w Zielonej Górze. Zatrzymano pijanego 18-latka

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.