Wypadek w Zielonej Górze. Auto wylądowało na dachu. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

25 maj 2020
(5 głosów)
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Auto wylądowało na dachu Redakcja

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na trasie Ochla - Jeleniów. Na łuku drogi dachował samochód osobowy. Trasa jest zablokowana.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w poniedziałkowe popołudnie, 25 maja, około godziny 14:40. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Nissan jechała od zielonogórskiego Jeleniowa w kierunku Ochli. Nagle straciła panowanie nad autem i dachowała.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz pobliskich ochotników z Ochli. Przybył też specjalistyczny zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki.

Kobieta kierująca osobówką jest opatrywana przez ekipę karetki. Wszystko wskazuje na to, że zostanie przetransportowana do szpitala na szczegółowe badania.

Wszystkie okoliczności wypadku ustalają już policjanci. Trasa została całkowicie zablokowana. Miejsce zdarzenia można objechać przez Świdnicę i Piaski drogą krajową nr 27 lub przez Jarogniewice i Radwanów.

Przeczytaj też: Pożar kręgielni w Zielonej Górze. W akcji 6 zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA, FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.