Groźny wypadek pod Gubinem. Zderzyły się cztery osobówki. Droga zablokowana

25 maj 2020
(12 głosów)
Autor: 
Groźny wypadek pod Gubinem. Zderzyły się cztery osobówki Fot. Kamil

Cztery samochody osobowe zderzyły się na wojewódzkiej "286" koło Gubina. Jedna osoba trafiła do szpitala. Droga została całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 25 maja. Około godziny 15:00 na odcinku drogi wojewódzkiej nr 286 pomiędzy Pleśnem a Czarnowicami zderzyły się cztery pojazdy. Część z nich wypadła z trasy i dachowała.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej z Gubina, zespoły pogotowia oraz patrole policji. Łącznie w wyniku wypadku do szpitala przetransportowana została jedna osoba.

Trwa ustalanie dokładnego przebiegu zdarzenia. - Droga jest całkowicie zablokowana. Jeden z patroli stoi tuż przy zjeździe z drogi krajowej nr 32 - mówi podkom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Przeczytaj też: Wypadek w Zielonej Górze. Auto wylądowało na dachu. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.