Pożar w miejscowości Wysokie pod Zieloną Górą. Bele siana w ogniu. To podpalenie (ZDJĘCIA)

05 czerwiec 2020
(2 głosów)
Autor: 
Pożar w Wysokiej pod Zieloną Górą. Bele siana w ogniu Redakcja

Pożar blisko 10 beli siana w Wysokiem (gmina Czerwieńsk). Z pewnością było to podpalenie.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego operacyjnego strażaków w Zielonej Górze po godzinie 12:00. Płonęły bele siana przy drodze z miejscowości Wysokie w kierunku przeprawy promowej w Pomorsku.

Do akcji wysłano dwa zastępy gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 oraz samochód z OSP w Czerwieńsku. Łącznie spłonęło blisko 10 beli siana. Wszystkie były oddalone od siebie o kilka metrów.

Po około dwóch godzinach działania były już zakończone. Przyczyną pożaru z pewnością było podpalenie.

Przeczytaj też: Ponad 1400 niewybuchów na jeziorze Ciemne koło Torzymia. Trwa akcja saperów (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.