Zamknięta trasa S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Trwa podnoszenie ciężarówki

10 czerwiec 2020
(14 głosów)
Autor: 
Zamknięta trasa S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin Redakcja

Drogowcy wyciągają ciężarówkę, która wpadła do rowu na trasie S3 w pobliżu Sulechowa. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana, wprowadzono objazd.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór, 9 czerwca, około godziny 21:00. Kierowca ciężarówki jadąc w kierunku Szczecina z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Pojazd przebił bariery energochłonne i przewrócił się na bok.

W środę po godzinie 14:30 pracownicy pomocy drogowej rozpoczęli akcję podnoszenia ciężarówki. Trasa S3 do Świebodzina została zablokowana. Ruch przekierowano na "starą trójkę".

Jak poinformowało GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 19:00. Na drodze szybko stworzył się korek. Obecnie jest on już na wysokości węzła Zielona Góra - Pólnoc.

Przeczytaj też: Kompletnie pijany kierowca PKS Gorzów Wielkopolski. Wydmuchał 3 promile alkoholu (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.