Jechał za szybko i przewrócił ciągnik koło Krosna Odrzańskiego. Wydmuchał 3 promile alkoholu (ZDJĘCIA)

14 czerwiec 2020
(7 głosów)
Autor: 
Jechał za szybko i przewrócił ciągnik koło Krosna Odrzańskiego. Był pijany Fot. OSP Połęcko

W Miłowie koło Krosna Odrzańskiego kierujący ciągnikiem rolniczym przesadził z prędkością i najechał na krawężnik. Pojazd podrzuciło do góry i przewróciło na bok. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 12 czerwca, po godzinie 17:00. W miejscowości Miłów w gminie Maszewo przewrócił się ciągnik rolniczy. Z relacji świadków wynika, że kierujący pojazdem marki Ursus z dużą prędkością wjechał w krawężnik. Wówczas pojazd wywrócił się na lewy bok.

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Choć zdarzenie wyglądało poważnie, to kierowcy nic się nie stało.

Mężczyzna miał jednak inny problem. Mundurowi wyczuli od niego woń alkoholu. Wynik badania alkomatem wykazał, że miał on w swoim organizmie 3 promile alkoholu.

Fot. Facebook/OSP STRAŻ Pożarna GMINA Maszewo Lubuskie

Przeczytaj też: Mała sówka wypadła z gniazda. Pomogli strażacy z Sulechowa (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.